YHTEYSTIEDOT

Seuran hallituksen, valmentajat ja työntekijät tavoitat sähköpostitse etunimi.sukunimi@turunpyrkiva.fi

 

Toimisto

Rauhankatu 14b C, huone 14 (1. kerros), 20100 Turku
puh. 044 230 7199 

Keväällä 2017 toimisto on auki maanantaisin ja torstaisin. Sovi tapaamisesta nuorisovalmennuspäällikön kanssa aikavälille 9.00-17.00 erikseen sähköpostitse (milja.hintsanen@turunpyrkiva.fi) tai puhelimitse toimiston numerosta. 

Saapumisohjeet: Käynti Rauhankadulta C-ovelle sisäpihan kautta, väliovi toimistokäytävään 1. kerroksessa heti ulko-oven vasemmalla puolella (väliovessa teksti Toimistohotelli 2).


Naisvoimistelujaoston puheenjohtaja

Mari Jämsen
mari.jamsen@turunpyrkiva.fi


Nuorisovalmennuspäällikkö

Milja Hintsanen
milja.hintsanen@turunpyrkiva.fi


Toiminnanjohtaja

Mia Salonen
mia.salonen@turunpyrkiva.fi


Salivuorovastaava

Kirsi Turtia
tupy.salivuorot@gmail.com


Valmennusvastaava

Eveliina Johansson
eveliina.johansson@turunpyrkiva.fi


Valmennusryhmät

Sanix Valens (SM yli 16 v)
Henna Kettunen, henna.kettunen@turunpyrkiva.fi,  puh. 050-4908342


Sanix Pre Junior (12-14 v ja 14-16 v)
Linda Suontausta, linda.suontausta@turunpyrkiva.fi,  puh. 050-4001109
Minna Kontulainen, minna.kontulainen@gmail.com,  puh. 040-5176194


Sanix Kids Sade (10-12 v)
Linda Suontausta, linda90@gmail.com,  puh. 050-4001109


Sadefia (10-12 v)
Karita Aalto, karita.aalto@gmail.com


Sadena (10-12 v)
Joanna Lehtonen, jonsku10@gmail.com


Syda & Sydia (8-10 v)
Nealiina Mäki, nealiina.maki@gmail.com


Spix (4-7 v)
Adelina Toivonen, adelina.toivonen@gmail.com


Ikäkausivalmentajat:

2000-1998-syntyneet
Karita Aalto  ja Henna Kettunen
karita.aalto@gmail.com, henna.kettunen90@gmail.com

2003-2001-syntyneet
Milja Hintsanen  ja Linda Suontausta
milja.hintsanen@turunpyrkiva.fi,  linda90@gmail.com

2004-2002-syntyneet
Johanna Kontulainen ja Minna Kontulainen
johanna.kontulainen1@gmail.com, minna.kontulainen@gmail.com

2005-2006-syntyneet
Milja Hintsanen ja Linda Suontausta
milja.hintsanen@turunpyrkiva.fi, linda90@gmail.com

PALAUTELOMAKE

Anna meille palautetta - risuja tai ruusuja - mistä tahansa toiminnastamme. Antamasi palaute on meille tärkeää, jotta voimme edelleen kehittää toimintaamme.

Palaute | Yhteydenotot

Turun Pyrkivä ry, naisvoimistelujaosto
Rauhankatu 14 B c, 20100