YHTEYSTIEDOT

Seuran hallituksen, valmentajat ja työntekijät tavoitat sähköpostitse etunimi.sukunimi@turunpyrkiva.fi

 

Toimisto

Rauhankatu 14b C, huone 14 (1. kerros), 20100 Turku
puh. 044 230 7199
ilmoittautumiset@joukkuevoimistelu.com 
Yhteydenotot ensisijaisesti sähköpostitse

Keväällä 2018 toimisto on auki ma-to 12.00-14.00. Sovi tapaamisesta erikseen. 

Saapumisohjeet: Käynti Rauhankadulta C-ovelle sisäpihan kautta, väliovi toimistokäytävään 1. kerroksessa heti ulko-oven vasemmalla puolella (väliovessa teksti Toimistohotelli 2).


Naisvoimistelujaoston puheenjohtaja

Mari Jämsen
mari.jamsen@turunpyrkiva.fi


Nuorisovalmennuspäällikkö

Milja Hintsanen
milja.hintsanen@turunpyrkiva.fi

Valmennukselliset asiat, lajiasiat, valmentajien rekrytointi


Toiminnanjohtaja

Mia Salonen
mia.salonen@turunpyrkiva.fi

Tapahtumat, laskutus- ja talousasiat, linsessit, jäsenasiat


Salivuorovastaava

Kirsi Turtia
tupy.salivuorot@gmail.com


Valmennusvastaava

Eveliina Johansson
eveliina.johansson@turunpyrkiva.fi


Valmennusryhmät

Sanix Valens (16 SM)
Henna Kettunen, henna.kettunen@turunpyrkiva.fi,  puh. 050-4908342


Sanix Junior (14-16 SM)
Linda Suontausta, linda.suontausta@turunpyrkiva.fi,  puh. 050-4001109


Sanix Sade (12-14 SM)
Linda Suontausta, linda.suontausta@turunpyrkiva.fi,  puh. 050-4001109


Sadefia (12-14v kilpa)
Karita Aalto, karita.aalto@turunpyrkiva.fi


Sadena (12-14v kilpa)
Joanna Lehtonen, joanna.lehtonen@turunpyrkiva.fi


Syda & Sydia (8-10 v)
Eveliina Johansson, eveliina.johansson@turunpyrkiva.fi


Spix (7-8v)
Adelina Toivonen, adelina.toivonen@turunpyrkiva.fi


Safia (5-6v)
Johanna Väinölä, johanna.vainola@turunpyrkiva.fi

PALAUTELOMAKE

Anna meille palautetta - risuja tai ruusuja - mistä tahansa toiminnastamme. Antamasi palaute on meille tärkeää, jotta voimme edelleen kehittää toimintaamme.

Palaute | Yhteydenotot

Turun Pyrkivä ry, naisvoimistelujaosto
Rauhankatu 14 B c, 20100