YHTEYSTIEDOT

Seuran hallituksen, valmentajat ja työntekijät tavoitat sähköpostitse etunimi.sukunimi@turunpyrkiva.fi

 

Toimisto

Rauhankatu 14b C, huone 14 (1. kerros), 20100 Turku

Saapumisohjeet: Käynti Rauhankadulta C-ovelle sisäpihan kautta, väliovi toimistokäytävään 1. kerroksessa heti ulko-oven vasemmalla puolella (väliovessa teksti Toimistohotelli 2).


Puhelin 044 230 7199. Puhelimeen vastataan vain toimiston aukioloaikoina, ma, ti ja ke klo 12-14.

Muuna aikana yhteydenotot sähköpostitse ilmoittautumiset@joukkuevoimistelu.com

Varusteita, välineitä ym. lajia koskevissa kysymyksissä kannattaa olla yhteydessä valmentajaan tai ryhmän ohjaajaan. 

 


Voimistelujaoston puheenjohtaja

Mari Jämsen
mari.jamsen@turunpyrkiva.fi


Päävalmentaja

Milja Hintsanen
milja.hintsanen@turunpyrkiva.fi

Valmennus, haku kilpaileviin ryhmiin, seurayhteistyö


Toiminnanjohtaja

Mia Salonen
mia.salonen@turunpyrkiva.fi

Työpäivät maanantai, tiistai ja keskiviikko

Tapahtumat, laskutus- ja talousasiat, lisenssit, jäsenasiat, salivuorot


Valmennusryhmät

Sanix Valens (16 SM)
Henna Kettunen, henna.kettunen@turunpyrkiva.fi


Sanix Valens Junior, SV Sestra Junior ja SV Valor (14-16 SM)
Milja Hintsanen, milja.hintsanen@turunpyrkiva.fi


Sadefina (12-14v kilpa)
Joanna Lehtonen, joanna.lehtonen@turunpyrkiva.fi


Sydea -ikäkausi (10-12v)
Laura Haponen, laura.haponen@turunpyrkiva.fi


Spix (8-10v)
Adelina Toivonen, adelina.toivonen@turunpyrkiva.fi


Safia (6-7v)
Aino Raiskinmäki, aino.raiskinmaki@turunpyrkiva.fi

PALAUTELOMAKE

Anna meille palautetta - risuja tai ruusuja - mistä tahansa toiminnastamme. Antamasi palaute on meille tärkeää, jotta voimme edelleen kehittää toimintaamme.

Palaute | Yhteydenotot

Turun Pyrkivä ry, voimistelujaosto
Rauhankatu 14 b C, 20100

y-tunnus 0427839-2